Neživotní pojištění
...

I když je naší specializací zprostředkování produktů z oboru životního pojištění zaměřeného na rizika, jako doplněk nabízíme našim klientům pomoc se zajištěním majetku a odpovědnosti.

Klientům nabízíme poradenství
i zprostředkování pojištění v oblasti

  • nemovitosti
  • domácnosti
  • občanské odpovědnosti
  • zaměstnanecké odpovědnosti
  • povinné ručení
  • havarijní pojištění

I zde je naše poradenství na vysoké úrovni a i zde přinášíme možnost výběru z téměř všech pojišťoven na českém trhu, přičemž se maximálně snažíme, aby cena pojistného byla co nejvíce atraktivní.

Abychom byli schopni udržet naše finance ve výborném stavu a mohli klientům dopřávat náhradu výdajů u životního a úrazového pojištění, nabízíme výše jmenované služby z oblasti neživotního pojištění pouze klientům, kteří již využili možnost a nechali si zprostředkovat některou z variant životního pojištění. Děkujeme za pochopení.

Pokud nemáte zájem o žádnou z našich nabídek, pak jsme pro Vás připravili informační videa ze světa finančních a pojistných produktů jako poděkování, za návštěvu našich stránek. Tato videa najdete v sekci "VIDEOKURZ".

"Mysl je jako padák. Funguje jenom, když je otevřená." 
Finanční Žihadlo je tu pro Vás.

Zajímavé odkazy

Rychlá nabídka

Rychlý kontakt

Marek Beran
pojišťovací poradce

E-mail: beran@financnizihadlo.cz
tel: + 420 604 115 725

Kontaktní formulář
Kontaktujte nás


Zprostředkováváme pojištění od většiny renomovaných pojišťoven

AEGON - ALLIANZ - AXA - ČESKÁ POJIŠŤOVNA - ČP ZDRAVÍ - ČPP - ČSOB - DAS - ERGO POJIŠŤOVNA - ERV EVROPSKÁ POJIŠŤOVNA - GENERALI - HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA - ING - KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA - KOOPERATIVA - MAXIMA - METLIFE AMCICO - PČS - SLAVIA - UNIQA - WÜSTENROT

Finanční žihadlo