Pojištění zdravotně postižených osob
Mnoho lidí se mylně domnívá, že jsou nepojistitelní

Mnoho lidí se mylně domnívá, že pokud jsou např. v invalidním důchodu, nebo mají zdravotní omezení, vrozené vady, trvalá postižení apod., že jsou nepojistitelní. To je však omyl. Existují pojišťovny nabízející pojistky, kde se do určitých pojistných limitů nezkoumá zdravotní stav jedince. To znamená, že do pojištění bude přijat i se svým postižením. Je ale důležité vědět, že vše, co se týká jeho postižení, tak to vše bude mít ve výjimkách.

Např.:
Vstoupí-li do pojištění osoba s diagnostikovanou epilepsií a stane-li se ji úraz v důsledku epileptického záchvatu, pak za tento úraz nedostane odškodnění. Nebo, vstoupí-li do pojištění osoba, která má diagnostikováno např. onemocnění páteře, či poškození kloubů apod., pak bude mít všechny tyto části ve výjimkách. Atd. Obecně platí, že vše co má pojištěný diagnostikováno, nebo s čím se léčí již před vstupem do pojištění, tak to vše má automaticky ve výjimkách.

„Nejtemnější chvíle nastává vždy před úsvitem“

Zajímavé odkazy

Rychlá nabídka

Rychlý kontakt

Marek Beran
pojišťovací poradce

E-mail: beran@financnizihadlo.cz
tel: + 420 604 115 725

Kontaktní formulář
Kontaktujte nás


Zprostředkováváme pojištění od většiny renomovaných pojišťoven

AEGON - ALLIANZ - AXA - ČESKÁ POJIŠŤOVNA - ČP ZDRAVÍ - ČPP - ČSOB - DAS - ERGO POJIŠŤOVNA - ERV EVROPSKÁ POJIŠŤOVNA - GENERALI - HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA - ING - KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA - KOOPERATIVA - MAXIMA - METLIFE AMCICO - PČS - SLAVIA - UNIQA - WÜSTENROT

Finanční žihadlo