Stříbro
rozhodnutí které vynáší.

Hledáte strategickou a dlouhodobě zajímavou investici? Pak nakupujte stříbro!

Fyzické stříbro je jednou z nejvíce podhodnocených investic této dekády. Jen velmi málo investorů si skutečně uvědomuje, že nadzemních (tedy těch vytěžených) zásob stříbra je pětkrát méně než vytěženého zlata. Navíc je po ropě druhou nejpoužívanější komoditou na světě a spotřebovává se ve více než 10 000 různých produktech. Pokud by se nyní zastavila těžba veškerého stříbra, vystačily by jeho zásoby pro celý svět na pouhé čtyři měsíce provozu. Přesto je mnohonásobně levnější než zlato. Proč?

Co myslíte, jak často dostane člověk příležitost investovat do kovu, kterého bude chronický nedostatek, bez něhož se svět neobejde, a kdy budou jeho zásoby významně klesat?

Společnost Golden Gate CZ a.s. jsme si pro spolupráci mimo jiné vybrali právě proto, že tato společnost si plně uvědomuje unikátnost možnosti investovat do stříbra a zpřístupňuje tuto komoditu všem klientům za velice výhodných podmínek. Spořit do stříbra lze již od 500 Kč. A stříbrná mince jako dárek se dá zakoupit za několik set korun.

Proč stříbro?

6 důvodů, proč investovat do stříbra právě nyní:

 1. Investiční stříbro je kov průmyslový i monetární – velice žádaný jak průmyslem, tak investory.
 2. Vynikající fyzikální vlastnosti stříbra předurčují k širokému průmyslovému využití.
 3. Poptávka po stříbře dlouhodobě mnohonásobně převyšuje možnou nabídku.
 4. V mnoha přístrojích a součástkách je stříbro nenahraditelným komponentem, bez něhož nelze daný produkt vyrobit.
 5. Vznikají stále nové způsoby využití stříbra (solární elektrárny, mobilní a počítačová technika, oděvní průmysl, spotřební elektronika…)
 6. Stříbro je anonymní investice s obrovským potenciálem růstu ceny v řádu několika let.

 

Investiční stříbro
specifická forma stříbra

Investiční stříbro je specifická forma stříbra, která je používána k investičním účelům. Jedná se o stříbrné mince, slitky a cihly s vysokou ryzostí (až 99,9 %) a definovanou hmotností. Jejich hlavní hodnotu tvoří kov samotný. Nejčastější formy jsou uncové mince (31,103 g), dále slitky o váze 250 g, 500 g a 1 000 g.

Již od starověku bylo stříbro, stejně jako zlato považováno za platidlo. Stříbro vždy mělo vedle své peněžní funkce i významné praktické a později průmyslové využití. Tím se podstatným způsobem odlišovalo od jiných fyzických investic. Jeho průmyslové využití sice způsobuje velké výkyvy v jeho ceně (tzv. volatilitu), avšak nabízí také velmi zajímavé zhodnocení a jde o strategickou surovinu.

Moudří investoři již stříbro nějaký čas nakupují jako ochranu před ekonomickými problémy. Zásadní je však vlastnictví fyzického kovu. Především proto, že fyzického stříbra je dlouhodobý nedostatek a již nejsou zásoby, ze kterých by šlo uspokojit stále rostoucí poptávku. Stříbro má totiž více než 10 000 způsobů využití a v mnoha přístrojích a výrobcích je svou funkcí či vlastnostmi nenahraditelné.

Z důvodu průmyslového využití stříbra se k těmto slitkům nedává zpravidla žádný certifikát, obsahují pouze označení původu (resp. slévárny), označení ryzosti a hmotnosti.
Zisky z prodeje investičního zlata i stříbra jsou osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob.

Hlavní výhody spoření do stříbra

 • Spoření je dostupné téměř pro každého, protože spořit do stříbra lze již od 500 Kč / měsíčně.
 • Měsíční úložky nejsou povinné, můžete spořit dle svých aktuálních možností, např. když se blíží Vánoce či dovolená a Vám se nehodí zaslat měsíční úložku, pak ji jednoduše nezašlete, žádné sankce za to nehrozí
 • Nemusíte se obávat ani sankcí či pokut za nedodržení různých časových horizontů a termínů. Své peníze máte k dispozici kdykoliv je budete potřebovat. Jediné, k čemu je třeba přihlédnout vždy, je aktuální výkupní cena na trhu. Toto pravidlo platí v případě jakýchkoliv investic.
 • Při dospoření daného slitku je klientům tento slitek fyzicky doručen domů, nebo si jej klient může vyzvednout sám a to na několika úložných místech v ČR. Fyzické držení kovu je hlavní výhodou oproti vlastnění cenných papírů či peněz, které reálnou hodnotu nemají a v případě finančních krizí, bankrotů či hyper-inflací jejich majitelé inkasují vždy ztrátu.
 • Klientům jednotlivých programů jsou smluvně garantovány jedny z nejvýhodnějších podmínek při zpětném odkupu = CENA / GRAM. Klient tak má možnost, odprodat své stříbro kdykoliv, přímo z domova. Zkuste se zamyslet, jak by jste realizovali zpětný odkup, popř. reklamaci v případě, že stříbro nakoupíte například přes internet. Budete jej zasílat zpět poštou, řešit pojištění apod.? A co cena za kterou budete odprodávat. Uvědomte si, že zisk přichází až při prodeji, nikoliv při nákupu!

Budoucnost je naše volba.

Pokud chcete, aby Váš příjem nebyl závislý pouze na jednom zdroji, např. platu, aby hodnota Vašich peněz neustále rostla a neztrácela svou kupní sílu, zkrátka a dobře pokud chcete mít svou budoucnost pod kontrolou, pak investujte do zlata / stříbra. S vhodným výběrem a nastavením vašich investic Vám rádi pomůžeme. Pro nezávaznou konzultaci prosím vyplňte výše uvedený formulář.

Zajímavé odkazy

Rychlá nabídka

Rychlý kontakt

Marek Beran
pojišťovací poradce

E-mail: beran@financnizihadlo.cz
tel: + 420 604 115 725

Kontaktní formulář
Kontaktujte nás


Zprostředkováváme pojištění od většiny renomovaných pojišťoven

AEGON - ALLIANZ - AXA - ČESKÁ POJIŠŤOVNA - ČP ZDRAVÍ - ČPP - ČSOB - DAS - ERGO POJIŠŤOVNA - ERV EVROPSKÁ POJIŠŤOVNA - GENERALI - HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA - ING - KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA - KOOPERATIVA - MAXIMA - METLIFE AMCICO - PČS - SLAVIA - UNIQA - WÜSTENROT

Finanční žihadlo