Zlato
rozhodnutí které chrání.

Hledáte skutečnou ochranu pro své peníze? Pak vsaďte na zlato!

Nakupují ho bohaté národy již tisíce let a nikdy je nezklamalo.

Nakupování zlata má tradici dlouhou jako lidstvo samo. Nákup zlatých slitků či mincí je totiž jednoduchý, jde o skryté bohatství a výborného uchovatele hodnoty.
Cenově je zlato dostupné již od pár tisíc korun a jeho likvidita (tj. směna zpět na peníze) je v řádu desítek hodin.

Toto všechno tvoří ze zlata jednu z nejoblíbenějších investičních příležitostí v dějinách lidstva. V souvislosti s politickou i ekonomickou celosvětovou situací je nákup zlata v dnešní době logickou volbou každého zodpovědného člověka, který chce ochránit svůj majetek a zajistit sebe a své blízké.

Ve spolupráci se společností Golden Gate CZ a.s. nabízíme nadstandardní výkupní podmínky a prvotřídní vlastní informační servis. Budete tak mít vždy přehled a silného spojence ve vašich zlatých investicích. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému klientovi. Těšíme se na Vás. Pokud na nás máte jakoukoli otázku…

Proč?

5 důvodů, proč investovat do zlata právě nyní:

  1. Investiční zlato je jistota. Uchovává si hodnotu již více než 6 tisíc let.
  2. Zlato je celosvětově uznávané platidlo, koupíte za něj jakoukoli skutečnou hodnotu kdekoli na světě.
  3. Zlato ochraňuje peníze před vysokou inflací či měnovou reformou. Ve 20. století  bylo v Evropě více než 40 hyperinflací či měnových reforem. Úspory ve zlatě si stále drží svou hodnotu.
  4. Zlato je likvidní, směnitelné za peníze v řádu desítek hodin kdekoli na světě. Některé banky přijímají zlato jako zástavu.
  5. Zlato je investice do fyzického, reálného aktiva. Tato investice je anonymní a přenosná.

 

Investiční zlato:
specifická forma ryzího zlata

Investiční zlato je specifická forma ryzího zlata, která je používána jako investiční nástroj podobně jako například cenné papíry. Zisky z prodeje investičního zlata i stříbra jsou osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob. Jedná se především o zlaté mince a slitky (cihly), které nejsou kupovány ze sběratelských, numismatických důvodů, ale jako investice, tedy k uložení papírových peněz do skutečné hodnoty.

Jako uchovatele hodnoty znají zlato nejen lidé, ale i státy již několik tisíc let.

Původně vlastně vznikly bankovky jako pokladní stvrzenky – na stvrzence bylo vyznačeno, kolik zlata či stříbra má její nositel uloženo v bance. Do roku 1971, kdy byl zrušen tzv. Zlatý standard (Bretton-woodský systém), byly mnohé státní měny kryty zlatem. V současnosti tak neexistuje žádná světová měna, která by byla podložena skutečnou, fyzickou hodnotou. Od konce Bretton-woodského systému zlato ztratilo svoji roli jako forma platidla. Je ale pořád považováno za nositele hodnoty, především v dobách krizí. Má na rozdíl od nemovitostí či cenných papírů téměř okamžitou likviditu a je uznáváno po celém světě. Investiční zlato bývá certifikované. Nejčastěji obchodované slitky či mince jsou o váze jedné unce (zn. Oz), což je 31,103 g. Dále pak např. slitky o váze 20 g či 50 g.

Zlatý brouk – „gold bug“

Tak bývá označován člověk, který nakupuje fyzické zlato do svého osobního vlastnictví. Obvyklý důvod pro nákup zlata je jeho stále rostoucí cena, která zaručuje dlouhodobé uchování hodnoty investice. Stále více lidí však nakupuje zlato z reálné obavy ze zhroucení současného monetárního a finančního systému. Zlato (a stříbro) si jako jedna z mála aktiv uchová svou hodnotu.

Hlavní výhody spoření do zlata

  • Spoření je dostupné téměř pro každého, protože spořit do zlata lze již od 500 Kč / měsíčně.
  • Měsíční úložky nejsou povinné, můžete spořit dle svých aktuálních možností, např. když se blíží   Vánoce či dovolená a Vám se nehodí zaslat měsíční úložku, pak ji jednoduše nezašlete, žádné sankce za to nehrozí
  • Nemusíte se obávat ani sankcí či pokut za nedodržení různých časových horizontů a termínů. Své peníze máte k dispozici kdykoliv je budete potřebovat. Jediné, k čemu je třeba přihlédnout vždy, je aktuální výkupní cena na trhu. Toto pravidlo platí v případě jakýchkoliv investic.
  • Při dospoření daného slitku je klientům tento slitek fyzicky doručen domů, nebo si jej klient může vyzvednout sám a to na několika úložných místech v ČR. Fyzické držení kovu je hlavní výhodou oproti vlastnění cenných papírů či peněz, které reálnou hodnotu nemají a v případě finančních krizí, bankrotů či hyper-inflací jejich majitelé inkasují vždy ztrátu.
  • Klientům jednotlivých programů jsou smluvně garantovány jedny z nejvýhodnějších podmínek při zpětném odkupu = CENA / GRAM. Klient tak má možnost, odprodat své zlato kdykoliv, přímo z domova. Zkuste se zamyslet, jak by jste realizovali zpětný odkup, popř. reklamaci v případě, že zlato nakoupíte například přes internet. Budete jej zasílat zpět poštou, řešit pojištění apod. …? A co cena za kterou budete odprodávat. Uvědomte si, že zisk přichází až při prodeji, nikoliv při nákupu!

Budoucnost je naše volba.

Pokud chcete, aby Váš příjem nebyl závislý pouze na jednom zdroji, např. platu, aby hodnota Vašich peněz neustále rostla a neztrácela svou kupní sílu, zkrátka a dobře pokud chcete mít svou budoucnost pod kontrolou, pak investujte do zlata / stříbra. S vhodným výběrem a nastavením vašich investic Vám rádi pomůžeme. Pro nezávaznou konzultaci prosím vyplňte výše uvedený formulář.

Zajímavé odkazy

Rychlá nabídka

Rychlý kontakt

Marek Beran
pojišťovací poradce

E-mail: beran@financnizihadlo.cz
tel: + 420 604 115 725

Kontaktní formulář
Kontaktujte nás


Zprostředkováváme pojištění od většiny renomovaných pojišťoven

AEGON - ALLIANZ - AXA - ČESKÁ POJIŠŤOVNA - ČP ZDRAVÍ - ČPP - ČSOB - DAS - ERGO POJIŠŤOVNA - ERV EVROPSKÁ POJIŠŤOVNA - GENERALI - HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA - ING - KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA - KOOPERATIVA - MAXIMA - METLIFE AMCICO - PČS - SLAVIA - UNIQA - WÜSTENROT

Finanční žihadlo